Електронна
Зелена карта в Литві
Оформити онлайн за 5 хвилин
Корисна інформація
Режим в’їзду: безвізовий (до 90 днів протягом 180 днів) – для власників біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон.
Зелена картка – це необхідна страховка для виїзду на власному авто за межі України задля безпечної подорожі. Для в’їзду в Литву із туристичною метою вам потрібна ще й медична страховка, незалежно від того, їдете ви з України, чи інших країн. У Литовській Республіці діє принцип страхової медицини, відповідно до якого будь-які медичні послуги, що надаються лікувальними закладами, мають бути оплачені.
У Литовській Республіці визнаються українські посвідчення водія, які видані не після 2007 року. На автомобілі з українською реєстрацією дозволяється перебування на території Литви (без перереєстрації) протягом 90 календарних днів.
У Литві застосовується правосторонній рух.
У автомобілі мають бути аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки та сітловідбивальний жилет.
Водії та всі пасажири повинні завжди користуватися ременями безпеки – це обов’язково для передніх та задніх сидінь. Для дітей віком до 12 років обов’язкове використання дитячих автокрісел або бустерів.
Ближнє світло фар має бути увімкнене 24 години на добу протягом всього року, в незалежності від погодних умов.
Громадський транспорт у Литві має пріоритет руху, тож водії легкових ТЗ зобов’язані поступатися дорогою та не мають права обганяти автобуси, трамваї та інший транспорт, коли він зупиняється для посадки та висадки пасажирів.
Мова. Литовська. Значна кількість населення володіє англійською мовою.
Телефонний код +370
Різниця в часі 00:00
Валюта в Литві – Євро
Поточний курс EUR до UAH:
Завантаження…
Що таке поліс «Зелена карта»?
“Зелена карта” — це обов’язковий вид страхування, який необхідний для водіїв, що планують перетинати кордон на автомобілі. Цей поліс потрібен для в’їзду на територію країн, що є членами міжнародної системи “Зелена карта” (Green Card). До цієї системи входять 47 країн. Існують два види “Зеленої карти” для автомобілів: для Європи (всі країни системи) і для країн СНД (зокрема, Молдова та Азербайджан).
“Зелена карта” обов’язкова для пред’явлення на кордоні, і митні служби перевіряють її наявність. У разі ДТП за кордоном, якщо ви будете визнані винуватцем, страхова компанія покриє збитки, завдані третім особам, згідно з умовами полісу. Страхові суми, або ліміти відповідальності, за “Зеленою картою” визначаються відповідно до законодавства тієї країни, де сталося ДТП.
Надійні страхові компанії
Часті питання
Контакти і графік роботи сервісу
Ми працюємо з понеділка по суботу з 8:00 до 18:00.
Поліси можна оформити онлайн на нашому сайті 24/7, без перерв та вихідних.
Зв’язатися з нами можна:
За телефоном: 0634450505
Через електронну пошту: autopolis.post@gmail.com
viber/telegram/whatsapp: +380634450505
За допомогою форми зворотного зв’язку на сайті.
Ми завжди на зв’язку і готові допомогти вам з будь-яких питань!
Ціна Зеленої карти в Україні
Ціна Зеленої карти в Україні
Вартість Зеленої карти визначається МТСБУ, тому сума у всіх страхових компаніях єдина.
На ціну Green Card можуть впливати такі фактори:
- країна призначення водія;
- тип транспортного засобу;
- тривалість перебування за кордоном.
Оформлення електронної Зеленої карти
З 1 вересня 2022 року власники наземних транспортних засобів можуть укладати договори міжнародного страхування цивільної відповідальності “Зелена карта” в електронному форматі.
На скільки днів можна оформити Зелену карту?
“Зелену карту” можна оформити на різні терміни, залежно від ваших потреб. Мінімальний термін дії полісу становить 15 днів, а максимальний – один рік. Ви можете обрати будь-який проміжок часу між цими строками, наприклад, на місяць, три місяці або півроку, залежно від того, як довго плануєте перебувати за кордоном.
Тобто оформити поліс Зеленої карти можна на 15 днів, на місяць, на 2 місяці, на 3 місяці, 6, 9, 12 місяців..
Що робити, якщо затримався закордоном і закінчилась «Зелена карта»?
Якщо ви затрималися за кордоном і термін дії вашої “Зеленої карти” закінчився, варто діяти негайно. У такому випадку вам потрібно звернутися до нас і оформити онлайн новий поліс Зеленої карти, або передзвонити нам за номером +380634450505, далі ми підготуємо новий договір і відправимо Вам на email або в мессенджер. Без дійсної “Зеленої карти” ви ризикуєте зіткнутися з проблемами на кордоні та нести відповідальність за будь-які можливі інциденти на дорозі.
Помітив помилку в Зеленій карті, що робити?
Необхідно нам зателефонувати або написати в будьякий месенджер за номером +380634450505. Ми виправимо дані і відправимо новий поліс зеленої карти на емейл або новою почтою.
Якщо я їду в Європу через Молдову, чи потрібно оформляти два поліси?
Вам необхідно придбати тільки один поліс «Зелена карта» з покриттям Європи (всі країни системи, в т.ч. і Молдову)
Чи можна їздити без Зеленої карти?
Враховуючи, що країни Європейського союзу є членами угоди про обов’язкове міжнародне страхування “грінкард”, то для в’їзду на територію ЄС всі водії зобов’язані мати “Зелена карту” на автомобіль. Якщо водій не матиме полісу, або якщо термін її дії буде вичерпано – його просто не пропустять через кордон.
Якщо зелена карта закінчила свою дію, коли водій був закордоном, водію потрібно формити онлайн новий поліс Зеленої карти, або зв’язатись з нами за номером +380634450505, далі ми підготуємо новий поліс і відправимо вам на email і/або в месенджер.
Від чого залежить вартість «Зеленої карти»?
Вартість «Зеленої карти» залежить від:
терміну дії полісу (оформити зелену карту можна на 15 днів, місяць, 2 місяці, 3 місяці і аж до до 1 року),
типу транспортного засобу,
країн перебування (вся Європа або тільки Молдова, Азербайджан).
Які документи потрібні для оформлення страховки Зелена карта
Для оформлення Зеленої карти вам будуть потрібні:
- посвідчення водія або закордонний паспорт;
- технічний паспорт на автомобіль;
- ідентифікаційний код (ІПН).
Після оплати та заповнення анкети, ваш поліс одразу буде зареєстровано в базі даних МТСБУ, і ви отримаєте електронний поліс Зеленої карти на емейл. Його можна роздрукувати або переглянути на своєму мобільному телефоні.